PANAYIR

  TR

KURUMSAL

> Panayırda Kariyer

Panayır'da Kariyer

Çalışanlarımızın maddi ve manevi hakları gözetilerek, bireysel ve kurumsal değerlerin paylaşıldığı, nitelikli, huzurlu ve sıcak çalışma ortamı sağlamak, ekip ruhunu benimsetmek, şeffaf ve eşit yönetim politikası izleyerek şirketlerine bağlılıklarını ön planda tutmak ve geliştirmek temel amaçlarımızdandır.

İnsan Kaynakları Stratejileri

Şirketin stratejik hedeflerine ulaşması için, bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarını analiz etmek, bu ihtiyaçlara en uygun insan kaynağını kurum içinde geliştirecek sistemleri kurmaktır.

İşe Alma ve Yerleştirme

Panayır’ da İşe Alma ve Yerleştirme' nin temel amacı, şirket kültürüne ve ortak değerlerine uygun, pozisyonların gereksinimlerini en ileri seviyede karşılayacak, kurumu geleceğe taşıyacak çalışanları seçmek ve en uygun pozisyona yerleştirmektir. Panayır' da işe alma ve yerleştirme, pozisyonlar bazında açıkça belirlenmiş yetkinlik ve mesleki beceri profilleri uyarınca mülakat, değerlendirme yöntemleri ile gerçekleştirilir.

Seçme ve yerleştirmenin temelinde, çağdaş, güvenilir, ayrımcılık gözetmeyen, yasalara ve insan haklarına saygılı tutumunu çalışanlarına olduğu kadar çalışan adaylarına da uygulamaktadır.

Genel Bilgiler
Askerlik Bilgileri (Sadece Erkek Adaylar icin)
Ehliyet / Arac Bilgileri
İletişim Bilgileri
Bakmakla Yükümlü Olduğunuz Kişi / Kişiler
Eğitim Bilgileri
Yabancı Dil
DilDil Seviyesi
Bilgisayar Kullanım Bilgisi
Sertifikalar
İş Deneyimi
Firma AdıGörevinizGiriş TarihiÇıkış TarihiÇıkış Sebebi
Genel Bilgiler
İletişim Bilgileri
Eğitim Bilgileri
Yabancı Dil
DilDil Seviyesi
Bilgisayar Kullanım Bilgisi